O mnie

Dr Aneta Domarańczyk

Dr Aneta Domarańczyk

lekarz stomatolog

Email: misiurka@interia.pl
Tel: 602 44 74 17

Witam w moim gabinecie stomatologicznym spełniającym najnowsze wymagania Unii Europejskiej. Łącząc doświadczenie, najnowszą wiedzę i dostępne technologie staram się zapewnić pacjentom leczenie stomatologiczne na najwyższym poziomie.

Po ukończeniu w 1992 r. Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie uzyskałam specjalizację I a następnie II stopnia z chirurgii stomatologicznej w Centralnym Szpitalu Klinicznym Wojskowej Akademii Medycznej w Warszawie. Od 2000 r. wraz z mężem prowadzę NZOZ ginekologiczno-stomatologiczny w Darłowie, gdzie przyjmuję pacjentów prywatnie oraz w ramach kontraktu z NFZ.

Oferta mojego gabinetu dentystycznego obejmuje usługi: profilaktyka, stomatologia estetyczna, leczenie próchnicy, stomatologia dziecięca, leczenie kanałowe, protetyka,chirurgia stomatologiczna, wybielanie zębów oraz implantologia. Wykonuję m.in. usługi w znieczuleniu ogólnym dla pacjentów wyjątkowo „wrażliwych”.

Stale podnoszę poziom swoich kwalifikacji, uczestnicząc w kolejnych kursach i szkoleniach z myślą o moich pacjentach.

Więcej informacji na temat usług dentystycznych oraz cennika znajdą Państwo w dziale oferta.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na wizytę!

O mnie

Ciągłe doskonalenie i rozwój

Stale podnoszę poziom swoich kwalifikacji, uczestnicząc w kolejnych kursach i szkoleniach z myślą o moich pacjentach.

Lekarz przyjazny pacjentowi

Najważniejsze jest dla mnie zdrowie i zadowolenie pacjentów.

Umiejętności

Chirurgia stomatologiczna
0
Stomatologia zachowawcza
0
Leczenie implantologiczne
0
Stomatologia dziecięca
0

Edukacja

1992

Uzyskałam specjalizację I stopnia z chirurgii stomatologicznej na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie

2001

Uzyskałam specjalizację II stopnia z chirurgii stomatologicznej w Centralnym Szpitalu Klinicznym Wojskowej Akademii Medycznej w Warszawie

Opinie pacjentów

Miła fachowa obsługa. Profesjonalne podejście do każdego pacjenta.Potrafi zastosować odpowiednie leczenie do indywidualnych potrzeb pacjenta. Polecam
Pierwszy raz byłem u Pani doktor i powiem szczerze, że jestem pozytywnie zaskoczony. Pani Aneta jest bardzo dobrym specjalistą i do tego bardzo wesoła i rozmowna. Polecam.
Witam, bardzo polecam Panią doktor świetny specjalista chirurg .Profesjonalnie rozprawiła się z uporczywym problemem ósemek. Fachowa opieka po usunięciu. Polecam gabinet.